Mikołajki

zaczarowany świat prezentów i magii

Atmosfera w domu zależy od tego, jak sami sobie ją stworzymy. To od nas zależy, jakie będziemy mieli życie; to od nas zależy, czy w domu będzie gościł uśmiech i radość. Wreszcie, to od nas samych zależy, jakie wspomnienia będą z czasów dzieciństwa miały nasze pociechy.

Polub nas na FB!

Nie ma co narzekać, że ciężko – ciężko było zawsze. Że nie ma pieniędzy – pieniądze zawsze da się jakoś zorganizować. Że nie ma czasu – toż przecież czas należy do nas, a nie my do czasu! A wreszcie, że zimno! Zimno, bo taka pora roku! Trzeba podnieść głowę do góry i spojrzeć nieco wyżej niźli tylko na czubek własnego nosa. Przenieść wzrok na nosy naszych dzieci i pomyśleć, co zrobić, aby każdy dzień był wyjątkowy. Co zrobić, by mimo zimna na dworze, w naszym domu zagościło ciepło i serdeczność, i nie tylko w ten magiczny czas przedświąteczny, ale każdego kolejnego dnia przez cały okrągły rok.

Mikołajki, to czas zaczarowany, pełen prezentów i magii. Najpierw piszemy listy do Mikołaja, potem oczekujemy pełni emocji, aż do nas przyjdzie. Wreszcie przygotowujemy się na nocną wizytę i pieczemy pyszne ciasteczka.

Jak umila czas oczekiwania na Mikołaja swoim Cipciakom

(i sobie!) Matka-kura? Wszystko widać na zdjęciach.